3. ročník volejbalového turnaje

Další akcí byl třetí ročník volejbalového turnaje smíšených dvojic 14. 9. 2013. Zúčastnili se ho obyvatelé osady, své zástupce zde ale mělo i mnoho okolních obcí a osad jako Vokov či Postupice. A protože se přihlásil rekordní počet párů (dokonce 12 a tři další byly odmítnuty), bylo potřeba oproti minulým letům upravit herní systém, sety byly tedy zkráceny z 25 na 15 bodů. Za celý den se sehrálo 22 zápasů, jejichž vítězem se stali Zuzana Poláková a Karel Mudra (na obrázku), druzí skončili Tereza Poláková a Karel Šembera a třetí místo vybojovali Radka a Roman Křížovi. Oproti loňskému ročníku vyšlo krásné počasí, a tak nebránilo nic tomu, aby zábava na hřišti pokračovala až do večera, po skončení turnaje se navíc odehrálo ještě pár přátelských zápasů a pánové si společně s chlapci zahráli fotbal.

volejbal

Mokrolhotská kopačka počtvrté

V sobotu 31. 8. 2013 uspořádalo SDH ML 4. ročník turnaje Mokrolhotská kopačka. Z důvodu různých zdravotních problémů a dovolených se letos zúčastnilo pouze 5 družstev. Ze základní skupiny tak postupovala až na jedno mužstvo všechna ostatní, domácí tým sice s velkým překvapením postoupil dokonce ze druhého místa, v play-off však už žádné hvězdné výkony kvůli únavě nepředvedl, prohrál i v boji o bronz a skončil tak jako loni na čtvrtém místě. První místo získalo loni třetí družstvo s názvem Hentai (převážně benešovští fotbalisté; na obrázku), druzí skončili Pupíci (převážně z Bystřice), na třetím místě skončil tým z Líšna. Přestože fotbalistů ani fanoušků nebylo kolem hřiště tolik jako v loňských letech, všichni si turnaj užili a určitě mají na co vzpomínat.

mokrolhotska-kopacka-small

Dětský den v Mokré Lhotě

V sobotu 8. 6. se v Mokré Lhotě konal dětský den. Jako organizátoři jsme se těšili velké účasti, a to jak ze strany dětí, tak i rodičů a známých. Dětí, které soutěžily, se sešlo přes 20, což je v osadě s přibližně 200 obyvateli velký úspěch. Účastníci měli možnost změřit své síly v deseti disciplínách, jako například stříkání na cíl z ruční přenosné džberové stříkačky, poznávání lučních květin, přetahování na laně, chytání ryb nebo ochutnávání potravin. Na dětech byla vidět radost z pohybu a odhodlání překonávat se, proto si všechny, včetně těch nejmenších, odnesly drobné ceny, něco dobrého na zub a diplom za účast. Ke konci měly děti možnost shlédnout výcvik policejního psa a s ním ukázkovou scénku zatýkání zločince. Na závěr předvedlo družstvo SDH ML požární útok.

detsky-den-small

poslední měsíc Květen 2017 Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
week 18 1 2 3 4 5 6 7
week 19 8 9 10 11 12 13 14
week 20 15 16 17 18 19 20 21
week 21 22 23 24 25 26 27 28
week 22 29 30 31