III. ročník rockové zábavy

Na sobotní odpoledne 17. srpna 2013, myslím si, bude rádo vzpomínat mnoho z nás, kteří se zúčastnili již 3. ročníku rockové zábavy v Líšně pořádané Občasnkým sdružením Líšeňáček, a to již tradičně u vagónu. Tato akce, i když byla již třetí v pořadí, byla svým rozsahem a náročností velmi ojedinělá, ale nakonec to opravdu stálo za to.

Oproti loňskému roku nám přálo počasí, dětem jsme vylepšili jejich koutek o skákací vesmírný hrad a možnost byla i malování „nejen na obličej“. Na podiu, se vystřídalo od 14. hodiny odpolední do půlnoci hned 8 kapel, kterým tímto děkujeme za neopakovatelný zážitek. Věřím, že každý návštěvník si zde našel hudbu, která se mu líbí, právě pro tu pestrost všech vystupujících. A rozhodně i kapely si vystupování na profi stage s výborným zvukařem užily.


01

Rockové odpoledne slušně rozjela kapela Awakine from the darkness, hned poté nastoupila skupina Ultima. Pozvání již podruhé přijala kapela Čejka Band, která měla tentýž den vystoupit na slavnostech v Pelhřimově, nicméně naše rockové odpoledne v Líšně nám neodmítli, za což jsme velmi rádi. Dále se předvedla kapela Detroid ze Sedlčan, následovala velmi známá a očekávaná místní líšenská kapela Rozjetý Veverky v čele s kapelníkem Martinem Jandou, který celé odpoledne moderoval a zároveň produkoval. I jemu musíme touto cestou velice poděkovat.


03

A stále to nebylo ještě vše, na ohništi se opékaly vepřové kýty, pivo i limo teklo proudem a my měli v rukávu ještě další 3 kapely. Pražskou kapelu Gang a hlavně hvězdu večera kapelu Schellinger Revival, která k nám přijela taktéž z Prahy a hned na úvod to rozjela známou písní „Což takhle dát si špenát“. V tu chvíli bylo jasné co bude následovat, na hřišti pod podiem stáli snad všichni bez ohledu na věk, zpívali, tančili a jednoduše si užívali známé „fláky“ Jiřího Schellingera v podání úžasného zpěváka, líšeňáka a našeho souseda Milana Červenky. Díky moc.

Celý večer uzavřela svým báječným vystoupením kapela Nothing a my jsme se (ač neradi) museli smířit s tím, že naše rockové odpoledne je u konce. A tak zbývalo už jen říci: „Těšíme se na VÁS příští rok, přátelé a kamarádi nejen Líšeňáčku, ale hlavně dobré muziky a zábavy, která nás děla rozhodně trošku veselejšími a proto doufáme že tato akce nebyla poslední.“


02

Děkujeme všem co nám pomáhali s přípravami a s celkovým průbehěm.

Na závěr patří velké poděkování firmě ELMOZ, bez které by tento den prostě neměl ŠŤÁVU!!!

Eliška Jandová - Veselá, Občanské sdružení Líšeňáček

poslední měsíc Květen 2017 Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
week 18 1 2 3 4 5 6 7
week 19 8 9 10 11 12 13 14
week 20 15 16 17 18 19 20 21
week 21 22 23 24 25 26 27 28
week 22 29 30 31